جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تقدیر فرماندار تفرش از عوامل اجرایی انتخابات مجلس نهم

   فرماندار شهرستان تفرش در جلسه ای که در ساعت ۱۳ روز دوشنبه مورخ ۱۵/۱۲/۱۳۹۰ در محل فرمانداری برگزار گردید از عوامل اجرایی انتخابات ( کارکنان فرمانداری ) نهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان تفرش تقدیر و تشکر نمودند.

  عالیخانی در ابتدا از حضور پرشکوه مردم شهرستان تفرش و همچنین مردم شهرستانهای آشتیان و فراهان قدردانی نموده و افزودند که مردم با حضور خالصانه و گسترده خود در پای صندوقهای رای بیعت مجدد خود  با ولی امر مسلمین را اعلام کرده و با این حرکت مجاهدانه ضمن پیروی از فرامین رهبر فرزانه انقلاب مشت محکمی بر دهان یاوه گویان کوبیده و ثابت نمودند که در تمامی صحنه ها با حضور پرصلابت خود از آرمانهای انقلاب اسلامی حفاظت و حراست خواهند کرد .

  فرماندار شهرستان تفرش از کلیه عوامل اجرایی انتخابات از جمله کارکنان فرمانداری تشکر کرده و افزودند که همه همکاران با برنامه ریزی و دقت لازم تمامی برنامه های انتخابات را بدون کم و کاستی اجرا و نمره عالی را کسب کردند و جای قدردانی دارد .

  پس از سخنان عالیخانی برخی از کارکنان فرمانداری نیز به بیان نظرات خویش پرداختند .

  لازم به ذکر است که براساس برنامه در روز شنبه مورخ ۲۰/۱۲/۱۳۹۰ طی مراسمی از کلیه عوامل اجرایی انتخابات شهرستان تفرش درسالن پروفسور حسابی تجلیل به عمل خواهد آمد و در روز جمعه نیز از عموم مردم شهرستان به خاطر حضور پرشکوه و حماسه ساز در انتخابات در محل مصلی ولایت قدردانی می گردد.


  این مطلب تا کنون 33 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 18 اسفند 1390
  منبع
  برچسب ها : تفرش ,انتخابات ,شهرستان ,حضور ,فرمانداری ,عوامل ,شهرستان تفرش ,اجرایی انتخابات ,عوامل اجرایی ,کارکنان فرمانداری ,حضور پرشکوه ,عوامل اجرایی انت ,
  تقدیر فرماندار تفرش از عوامل اجرایی انتخابات مجلس نهم

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر